Zaproponuj nieruchomość

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz błyskawicznej gotówki na inną inwestycję? Doskonale zdajesz sobie sprawę, że to właśnie czas i pieniądz są najważniejszymi czynnikami podczas sprzedaży nieruchomości? Zaproponuj ją naszej firmie! Od lat zajmujemy się profesjonalnym skupem nieruchomości w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam zaproponowanie szeregu atrakcyjnych korzyści. Są to: przystępne i zrozumiałe warunki współpracy, błyskawiczna transakcja oraz brak dodatkowych, ukrytych kosztów. 

Skup nieruchomości Poznań – sprzedaż mieszkania w mgnieniu oka

Jak wygląda proces sprzedaży nieruchomości? Wystarczy, że podasz w formularzu kontaktowym podstawowe informacje dotyczące Twojej nieruchomości, a my zajmiemy się resztą. Nasz doświadczony zespół specjalistów w jak najkrótszym czasie dokona analizy proponowanej nieruchomości i przedstawi Ci naszą ofertę. Następnie pozostanie do przygotowania kilka dokumentów niezbędnych do sprzedaży (w uzyskaniu których również pomożemy) i nawet w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy otrzymasz uzgodnione środki pieniężne.

Pamiętaj! Z nami nie ponosisz żadnego, dodatkowego ryzyka, a proponowane umowy są wolne od haczyków prawnych, gdyż nad całym procesem czuwa wykwalifikowany notariusz.

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą swojej nieruchomości – napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Skupujemy każdą nieruchomość w dowolnym stanie technicznym i prawnym.