Nasza oferta

Sprzedaż nieruchomości na rynku wtórnym wymaga czasu, zaangażowania, nieodłącznie wiąże się też z niezbędnymi formalnościami. Często również wiąże się z dodatkowymi stresującymi sytuacjami i niepotrzebnymi nerwami. W kupimy-nieruchomosci.pl pomagamy w bezpiecznej, szybkiej i bezstresowej sprzedaży nieruchomości na terenie Poznania i okolic. Stan techniczny mieszkania, czy całego budynku nie jest dla nas istotny. Nie liczą się też ewentualne problemy prawne. Z nami szybka sprzedaż mieszkania jest możliwa bez większego wysiłku. Gwarantujemy szybką transakcję ze środków własnych, wolną od dodatkowych kosztów. 

Zapraszamy do współpracy każdego, kto ma na sprzedaż:

  • mieszkania,
  • poddasza,
  • lokale użytkowe,
  • kamienice,
  • grunty zabudowane i niezabudowane.

 

Szybka sprzedaż mieszkania – zadłużonego, z problemami

Sprzedając nieruchomość w zdecydowanej większości nasi Klienci chcą tego dokonać jak najszybciej. W wielu sytuacjach może się to jednak okazać trudne. Szczególnie ciężko jest wtedy, gdy pojawiają się problemy techniczne, prawne, czy zadłużenia. Dla nas nie jest to jednak problemem. Co więcej, jedną z gałęzi naszej działalności jest również skup zadłużonych mieszkań. Te są mało atrakcyjne dla prywatnych zainteresowanych, ale nie dla nas. 

Skup nieruchomości Poznań z długami pozwala nierzadko wyjść z kryzysu finansowego lub uniknąć licytacji komorniczej. Kupujemy nawet nieruchomości, które mają wyznaczony bliski termin licytacji. Tak samo jest, kiedy brakuje pieniędzy na remont – zainteresowanych nieruchomością do remontu może być mniej. Jeśli jednak taką masz i chcesz ją szybko sprzedać, zgłoś się do nas. Odkupimy od Ciebie nieruchomość, abyś zyskał pieniądze i nie musiał przejmować się odnową lokalu. Z naszych usług korzystają też osoby chcące szybko pozbyć się nieruchomości do remontu lub otrzymanej w spadku, czy zadłużonej.

Błyskawiczna sprzedaż mieszkania – skup udziałów w nieruchomości

Nie ma nic prostszego niż zarządzanie majątkiem w pojedynkę. Zdarzyć się jednak może, że w wyniku spadku lub innych okoliczności, stałeś się posiadaczem jedynie części mieszkania, lokalu, czy domu. Jeśli zależy Ci na bezproblemowej i szybkiej transakcji, warto skorzystać z naszej oferty skupu udziałów w nieruchomości. Dzięki nam zapomnisz o zmartwieniu i zamienisz go w żywą gotówkę. 

Kiedy warto skorzystać z naszych usług?

9

Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży Twojej nieruchomości. albo potrzebujesz gotówki na inną inwestycję.

9

Gdy odziedziczyłeś mieszkanie, którego nie potrzebujesz..

9

Gdy nieruchomość nadaje się do generalnego remontu i nie jesteś zainteresowany dodatkowymi inwestycjami w poprawienie jej stanu.

9

Gdy chcesz uzyskać wyższą kwotę za nieruchomość niż z licytacji komorniczej, my bez problemu ją od Ciebie odkupimy.

9

Jeżeli masz udziały w nieruchomości i nie możesz dogadać się z pozostałymi współwłaścicielami.

9

Gdy okoliczności sprawiły, że mieszkasz daleko od nieruchomości i nie masz chęci lub możliwości, aby zajmować się sprzedażą.

9

Gdy nie chcesz korzystać z usług pośrednika, my zapłacimy za Twoje mieszkanie z własnych środków.

9

Gdy Twoja nieruchomość jest zajęta przez komornika i chcesz uniknąć licytacji.

9

Gdy masz mieszkanie zajmowane przez lokatora i nie chcesz czekać ze sprzedażą do Jego wyprowadzki.

9

Gdy nieruchomość posiada wadę prawną, która utrudnia lub uniemożliwia sprzedaż nieruchomości.

Jak szybko uzyskać pieniądze ze sprzedaży?

Kontakt

Prześlij nam swoją ofertę i podaj podstawowe informacje o swojej nieruchomości, a my przeanalizujemy ją w maksymalnie krótkim czasie i skontaktujemy się z Tobą jeżeli będziemy nią zainteresowani.

Dokumentacja

Po zapoznaniu się z propozycją, umawiamy dogodny dla Ciebie termin spotkania w celu uzgodnienia szczegółów.

Umowa

Z nami nie ryzykujesz. Zawieramy umowę sprzedaży w formie aktu notarialnego, bez żadnych haczyków prawnych. Nad bezpieczeństwem czuwa notariusz.

Gotówka

Błyskawiczne i bezpieczne płatności gotówką w ciągu nawet 24h po podpisaniu umowy.